Kolejna edycja alfaNEXUS odbyła się 18 lipca w warszawskim campusie Google for Startups. Tym razem inicjatorzy, czyli Seedstone Incubation Fund, połączyli siły z zespołem Huge Thing tworząc wspólne wydarzenie, które przyciągnęło ponad 70 osób. Jednym z elementów warszawskiej odsłony alfaNEXUS była prezentacja startupów rozpoczynających swoją drogę w programie pre-akceleracyjnym organizowanym przez Huge Thing we współpracy z Google for Startups.

alfaNEXUS jest inicjatywą mającą na celu budowanie mostu pomiędzy doświadczonymi przedsiębiorcami, a naukowcami tworzącymi innowacyjne rozwiązania i szukającymi możliwości komercjalizacji swojego projektu.

--

--

28 października 2021 roku odbyła się kolejna edycja alfaNEXUS. Bezpłatne wydarzenie ma na celu umożliwienie początkującym przedsiębiorcom, przedstawicielom ośrodków naukowych, a także doświadczonym ekspertom wymianę doświadczeń i dobrych praktyk. Po przerwie spowodowanej pandemią organizatorzy zdecydowali się na ponowną organizację wydarzenia w formule stacjonarnej.

W Poznaniu spotkało się ponad czterdziestu przedstawicieli nauki, innowacji oraz biznesu, którzy w trakcie wieczornego meetupu wymieniali się wiedzą, doświadczeniem oraz budowali swoją sieć kontaktów. Inicjatywa zakończyła się sukcesem, a organizatorzy, czyli Seedstone Incubation Fund, już zapowiedzieli kolejną edycję, która odbędzie się w 2022 roku.

--

--

alfaNEXUS jest bezpłatnym wydarzeniem organizowanym przez Seedstone Incubation Fund, którego celem jest umożliwienie początkującym przedsiębiorcom, przedstawicielom ośrodków naukowych, a także doświadczonym ekspertom wymianę doświadczeń i dobrych praktyk.

Ostatnia edycja miała miejsce 15 października w formule online i była częścią konferencji Startup Poznań. Uczestnicy mogli skorzystać z licznych warsztatów prowadzonych przez ekspertów, a także z indywidualnych konsultacji z przedstawicielami Seedstone Incubation Fund oraz SpeedUp Venture Capital Group.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy fakt kompletu uczestników na warsztatach oraz w trakcie konsultacji.

--

--

alfaNEXUS jest bezpłatnym wydarzeniem organizowanym przez Seedstone Incubation Fund, którego celem jest umożliwienie początkującym przedsiębiorcom, przedstawicielom ośrodków naukowych, a także doświadczonym ekspertom wymianę doświadczeń i dobrych praktyk. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 15 października i będzie częścią konferencji Startup Poznań. Oprócz merytorycznych prelekcji i warsztatów zaplanowanych przez organizatorów wspomnianej konferencji, uczestnicy w ramach inicjatywy alfaNEXUS będą mieli możliwość odbycia indywidualnych konsultacji z przedstawicielami środowiska Venture Capital.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Szczegóły oraz rejestracja dostępne na stronie internetowej Startup Poznań.

--

--

Seedstone Incubation Fund

Misją Funduszu Seedstone jest wspieranie projektów technologicznych wywodzących się z polskich uniwersytetów oraz z rodzimego biznesu. www.seedstone.vc