Porozmawiaj o działalności swojej firmy z ekspertami. Bezpłatne konsultacje biznesowe już w grudniu!

Seedstone Incubation Fund
2 min readDec 14, 2020

--

Kolejna odsłona alfaNEXUS już 16 grudnia, tym razem w formule online. Wydarzenie powstało na początku tego roku, z inicjatywy Funduszu Seedston oraz Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i stanowi miejsce wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw. Głównym celem wydarzenia jest łączenie początkujących przedsiębiorców z ekspertami, którzy znają doskonale dany obszar. Każdy uczestnik może wybrać eksperta i obszar, który chciałby omówić. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Nie ma znaczenia, czy jesteś na etapie pomysłu, właśnie stworzyłeś MVP, czy też jesteś pretendentem do tytułu pierwszego polskiego unicorna, wiedza i rady mentorów czekają na każdego.

W ramach najbliższej edycji alfaNEXUS zapraszamy na bezpłatne konsultacje z takich obszarów jak:

Międzynarodowe korzyści dla biznesu — program EYE

Program EYE polega na wymianie wiedzy, inspiracji i doświadczeń pomiędzy młodym a bardziej doświadczonym przedsiębiorcą. Jeżeli interesują CIę międzynarodowe kontakty, chciałbyś nad swoim biznesem pracować poza granicami kraju bądź też poszukujesz ambitnych, młodych talentów do swojego przedsiębiorstwa to program Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców może być dla Ciebie. Spotkanie będzie okazją do porozmawiania o tym co więcej może dać Ci EYE oraz od czego zacząć swoją międzynarodową, biznesową przygodę.

https://www.erasmus-entrepreneurs.eu/

Design Thinking w biznesie

Bardzo często gdy mowa o tworzeniu innowacji i projektowaniu udanych produktów

pojawia się metoda Design Thinking i szeroko rozumiana klientocentryczność. Na spotkaniu

będzie szansa żeby porozmawiać o tym, czy metoda DT może pomóc w rozwoju Twojego pomysłu oraz od czego warto zacząć.

Budżet

Prawidłowo przygotowany budżet to podstawa funkcjonowania każdej firmy. W trakcie spotkania możesz skonsultować swój plan finansowy zarówno pod kątem sprawnego działania Twojej firmy, jak i pod kątem potencjalnej inwestycji.

Ekspert: Robert Grygorowicz, SpeedUp Venture Capital Group

PR&Marketing innowacyjnych przedsięwzięć

Tworząc innowacyjne rozwiązanie spotkasz się z wyzwaniem jakim jest komunikacja i reklama Twojego produktu lub usługi. Tworząc ,,coś nowego” musisz przetrzeć szlaki, zamiast korzystać z gotowych rozwiązań. W ramach tych konsultacji możecie skonfrontować swoje pomysły lub popracować nad ułożeniem strategii marketingowej.
Ekspert: Damian Wielechowski, SpeedUp Venture Capital Group

Na każdym spotkaniu ekspert będzie tylko do Waszej dyspozycji i odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Każda konsultacja jest indywidualna i potrwa 30 minut. Wydarzenie odbędzie się 16 grudnia, w godzinach 10:00–15:00, w formule online.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać wypełniając formularz dostępny pod tym LINKIEM.

--

--

Seedstone Incubation Fund

Misją Funduszu Seedstone jest wspieranie projektów technologicznych wywodzących się z polskich uniwersytetów oraz z rodzimego biznesu. www.seedstone.vc