Przedstaw swój startup czołowym inwestorom!

Seedstone Incubation Fund
2 min readDec 2, 2020

--

Już 9 i 10 grudnia odbędzie się pierwsza edycja Global Office Hours. Wydarzenia, które daje Ci możliwość spotkania inwestorów z Europy, Azji oraz Ameryki, bez wychodzenia z domu. Wśród funduszy, które już potwierdziły swoją obecność, czekają na Was m.in. przedstawiciele Creandum, Almaz Capital, Earlybird Venture Capital oraz Tera Ventures. Rozmówcy zostaną dobrani według kryteriów inwestycyjnych funduszy, a także potrzeb oraz etapu rozwoju uczestniczących startupów. Gwarantuje to, iż wszystkie spotkania w ramach Global Office Hours będą dobrze zainwestowanym czasem, dającym możliwość rozmów o potencjalnej inwestycji. Każdy z inwestorów, wśród których są także aniołowie biznesu, odbędzie 2 lub 3 rozmowy z projektami wybranymi dla nich przez zespół analityków.

Obecna sytuacja związana z pandemią uniemożliwia uczestnictwo w stacjonarnych wydarzeniach startupowych, a co za tym idzie founderom trudniej jest dotrzeć do inwestorów, a tym z kolei ciężej jest znaleźć wartościowe spółki. Często wiąże się to ze stratą czasu oraz pieniędzy. Potrzebom obu stron, wychodzi naprzeciw Fundusz SpeedUp Venture Capital Group, który do współpracy przy wydarzeniu zaprosił Huge Thing oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny, wraz z projektem Scale-up Champions.

Global Office Hours łączy inwestorów ze startupami, umożliwiając im wzajemne poznanie i 30-minutową rozmowę o możliwościach inwestycyjnych. Inicjatywa skierowana jest do spółek na wszystkich etapach rozwoju i działających w dowolnej branży. Każdy uczestnik rozmów zostanie wybrany przez zespół analityków, który dopasuje uczestników pod względem możliwości i potrzeb inwestycyjnych takich jak m.in. focus terytorialny, sektor działalności, czy ticket inwestycyjny. Wydarzenie jest bezpłatne, zarówno dla inwestorów, jak i startupów.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy, że wypełnisz jeden z poniższych formularzy rejestracyjnych:

Formularz rejestracyjny dla startupów: https://bit.ly/3lJbaIc

Formularz rejestracyjny dla inwestorów: https://bit.ly/2HV1R99

Pytania dotyczące wydarzenia, można kierować do organizatorów:

Damian Wielechowski, SpeedUp venture Capital Group, damian.wielechowski@speedupgroup.com

Kaja Kulas, Poznański Park Naukowo-Technologiczny,

kaja.kulas@ppnt.poznan.pl

Organizatorami wydarzenia są: SpeedUp venture Capital Group oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny

Partnerami wydarzenia są: Seedstone Incubation Fund, Huge Thing oraz Scaleup Champions.

--

--

Seedstone Incubation Fund

Misją Funduszu Seedstone jest wspieranie projektów technologicznych wywodzących się z polskich uniwersytetów oraz z rodzimego biznesu. www.seedstone.vc